Log In

Villager: Mothie

Villager Info

ID: #224146

Name: Mothie

Gender: Female

Location: Oceandome

Born 4 years, 10 months ago

Career: Herbalist

Owner: Sztuciec


Species: Moth

Color: American Moon

Buffs:

House: FurCoin House

Career (View All)

Paintie  

Approved: 12 Mar 2017, 12:57 am

Likes: 36 ♥

Tags: pink cute violet cutie princess moth sparkle big wings sparkling mothie 4 wings pinkie

Report Paintie

About

Dawno, dawno temu wczoraj pięcioletnia staruszka, co miała wysokiego syna o niskim wzroście, siedząc na drewnianym kamieniu, w słonecznym cieniu, nic nie mówiąc rzekła: "Ale dziś upalny mróz".
Tymczasem 2 godziny później przechodziło dwóch policjantów prowadzących pijanego nieboszczyka. Zanieśli go do obory, napoili sianem, nakarmili wodą i położyli go spać.
Gdy nieboszczyk się ocknął, pobiegł nad jezioro gdzie stały 3 łódki: 1 cała, drugiej pół, trzeciej wcale nie było. Nieboszczyk wsiadł do trzeciej łódki i popłynął na bezludną wyspę, gdzie mieszkali biali Murzyni. Nieboszczyk wlazł na gruszkę, wstrząsnął pietruszkę, ale spadła cebula. Przyszedł właściciel tego banana i mówi: "Panie, złaź z tego kasztana, bo to moja wierzba!".
Nieboszczyk pozbierał pomidory i poszedł na rynek sprzedawać ogórki. Historia ta została napisana przez niewidomego jasnowidza na 124. fałdzie spódniczki dziewczynki, która dzień przed swoimi narodzinami zmarła na katar trzymając w ręku kwadratowe kółko i bezbarwne pisaki.

Comments 4

Report Villager Profile